Osmaniye ve Adana'dan Ölüm Haberleri Peş Peşe Geliyor ! Ölü Sayısı 21'e Yükseldi

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde sahte alkolden zehirlendiği şüphesi ile hastaneye kaldırılan Ö.F.D. (23) hayatını kaybetti. Bunun üzerine bir ölüm haberi de Adana'dan geldi. Ülke genelinde metil alkolden ölenlerin sayısı 21'e yükseldi.

GÜNDEM 18.07.2019, 14:07
Osmaniye ve Adana'dan Ölüm Haberleri Peş Peşe Geliyor ! Ölü Sayısı 21'e Yükseldi

Anberinarkı köyünde yaşayan Ö.F.D., pazartesi günü alkol aldıktan bir süre sonra rahatsızlandı. Ö. F. D. götürüldüğü hastanede yapılan müdahalelere yanıt vermeyerek hayatını kaybetti. 

HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 21'E ÇIKTI

Yapılan otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilen cenaze Kadirli'de toprağa verildi. Kadirli’ye bağlı Değirmendere köyünde oturan N.A. (36) ise alkol zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Ayrıca her iki olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bunun ardından bir ölüm haberi de Adana'dan geldi. Adana'da metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi gören bir kişi daha hayatını kaybetti. Konu ile ilgili olarak bir süre önce Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde rahatsızlanan Ö. F. D. başvurduğu Kadirli Devlet Hastanesinden "metil alkol zehirlenmesi" şüphesiyle Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Ö. F. D.'nin yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Cenaze ise Adana Adli Tıp Kurumuna otopsi için gönderildi. Kentte metil alkol zehirlenmesinden dolayı hayatını kaybedenlerin sayısı 10'a yükseldi.

Adana, Mersin, Niğde ve Osmaniye'de metil alkol zehirlenmesinden yaşamını yitirenlerin sayısı 21'e yükseldi.

Yorumlar (1)
Eyüp 1 ay önce
Millet aç işsiz diplomalar yığılmış evde alay eder gibi işkur dan birilerine yaranmak için 3 ay 6 ay çalıştırmak nedir kayitlarda gozukmesin ne halt yerse yesin diyorsunuz Allah o makamın hesabini niyetinize göre sorsun sizden