Parti İçinden CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Eleştiri! 'Çürük Domatesleri Başkan Yardımcısı Yapıyor'

CHP'li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik bazı eleştirilerde bulundu. Başkan seçimi konusunda yapmış olduğu eleştirilerinde çarpıcı ifadeler kullanan Altınok Öz'ün açıklamalarının detayları haberimizde...

GÜNDEM 02.10.2018, 00:46
Parti İçinden CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Eleştiri! 'Çürük Domatesleri Başkan Yardımcısı Yapıyor'

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında parti içinden flaş bir eleştiri geldi. Takvim'de yer alan habere göre, CHP'li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na bazı konularda sert eleştirilerde bulundu. 

Kurultay çalışmaları sırasında Muharrem İnce'ye destek veren isimlerden birisi olan Altınok Öz, açıklamalarında yerel seçimlerde aday olmayacağını da duyurdu.

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NA ELEŞTİRİ

CHP'li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na başkan yardımcısı seçme konusunda eleştiriler yöneltti. Bu konuda kullandığı ifadelerle dikkat çeken Altınok Öz'ün çürük domates benzetmesi ise dikkat çekti. 

CHP'li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. "Bizim genel başkanımızın bir özelliği vardır. Önüne bir kasa domates koy, içinde bir tane çürük varsa onu bulup çıkarıp genel başkan yardımcısı yapıyor. Dolayısıyla o kasaya çürük domatesi koymadan seçmesini sağlamamız lazım. Bu konuda böyle düşünüyorum"

Altınok Öz yapmış olduğu açıklamalarında ayrıca 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayacağını bildirdi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)