Polis ve Askerleri Taşıyan Araç Şarampole Yuvarlandı! Şehit ve Yaralı Haberi Geldi

Kayseri Sivas karayolu üzerinden hareket halinde olan ve içerisinde polis ve askerlerin bulunduğu araç şarampole yuvalandı. Meydana gelen kazanın ardından şehit ve yaralı haberi geldi. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 27.03.2018, 00:23 27.03.2018, 02:13
Polis ve Askerleri Taşıyan Araç Şarampole Yuvarlandı! Şehit ve Yaralı Haberi Geldi

Kayseri - Sivas karayolu Bünyan yol ayrımında içerisinde polis ve askerlerin bulunduğu bir araç kaza geçirdi, 

Meydana gelen kaza sonucu aracın içerisinde bulunan bir özel harekat polisi şehit olurken 2 askerinde yaralandığı öğrenildi. 

1 ÖZEL HAREKAT POLİSİ ŞEHİT OLDU, 2 ASKER YARALANDI

Bölgeden alınan bilgiye göre, özel harekat polisi olan İbrahim Çınar yönetimindeki araç, Kayseri - Sivas karayolu Bünyan yol ayrımında kontrolden çıktı ve şarampole yuvarlandı. 

Yaşanan kaza sonucu bölgeye çok sayıda polis, asker, itfaiye ve 112 ekibi sevk edildi. 

Olay yerine gelen ekiplerin çalışması sonucu araçta çıkarılan iki uzman onbaşı kurtarıldı. Aracı kullanan özel harekat polisinin ise şehit olduğu aktarıldı. Yaralı olarak kurtarılan iki uzman çavuş tedavileri yapılarak üzere Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kayseri - Sivas karayolu Bünyan yol ayrımında yaşanan kaza sonucunda 1 özel harekat polisi şehit olurken 2 uzman çavuşta yaralandı. Kazanın yaşandığı bölgede çalışmalar tamamlanırken yaşanan kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)