Polisler ' Ayın Polisi Ödüllerini ' Şehit Ailelerine Bağışlayacak !

Aydın İl Emniyet Müdürlüğünün uygulaması kapsamında ' ayın polisi ' ödülünü alan polisler ödüllerini şehit ailelerine bağışlama kararı aldılar.

GÜNDEM 15.12.2016, 11:55 15.12.2016, 12:06
Polisler ' Ayın Polisi Ödüllerini ' Şehit Ailelerine Bağışlayacak !
Aydın İl Emniyet Müdürlüğünün uygulaması kapsamında "ayın polisi" seçilen 9 polis, ödül olarak verilen altınları şehit ailelerine bağışladı.

Aydın Polisevi'nde, başarılı çalışmaları nedeniyle "ayın polisi" seçilen 9 emniyet mensubuna ödüllerinin verilmesi dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte, Asayiş Şube Müdürlüğünde görevli Komiser Yardımcısı Emre Özçelik ile polis memurları Olcay Bilgin, Bünyamin Çağlar, Ahmet Yıldırım, Nakşi Çam, Geylani Akın, Ergün Aşkın, Müslüm Bahadır Lale ve Ali Ergün'e ödülleri takdim edildi.

İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ ve yardımcıları, gösterdikleri başarılarından dolayı teşekkür ettikleri polislere, çeyrek altın verdi.

Polisler, ödüllerini, İstanbul'da şehit olan meslektaşları adına, şehit ailelerine bağışladıklarını belirtti.

Baştuğ, emniyet mensuplarının sergilediği davranışın kendilerini duygulandırdığını söyledi.

Ödül alanları kutlayan ve meslek yaşamlarında başarı dileyen Baştuğ, "Böyle vefakar, cefakar, böylesine duygu dolu, ülkesini ve milletini seven polisler olduğu müddetçe, bu devletin bayrağı kesinlikle ve kesinlikle inmeyecektir." ifadelerini kullandı.

Polis memurlarından Nakşi Çam, hain terör saldırısında şehit olan meslektaşlarını rahmetle andıklarını belirterek, "İstanbul'daki hain saldırı bizleri gerçekten üzmüştür. Biliyoruz ki şehit ailelerin ihtiyacı olduğu sürece biz bu ödülleri alamazdık. Bugün ödüllendirildik ama asıl ödül onlarındır." dedi.

Geylani Akın da "Emniyet teşkilatı olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin fertleri olarak da her zaman birlik ve beraberlik içerisinde bulunacağız. İyi günde de kötü günde de teşkilat olarak birbirimize sahip çıkmaya devam edeceğiz." diye konuştu. 

Kamupersoneli.net - AA
Yorumlar (0)