Ramazan Bayramı Hangi Tarihte Başlayacak ? Tatil Kaç Gün Olacak?

İslam alemi Ramazan bayramının ne zaman başlayacağını araştırıyor. Peki Ramazan bayramı hangi tarihte başlayacak ve kaç gün tatil olacak? Konu ile ilgili olarak tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Ramazan Bayramı Hangi Tarihte Başlayacak ? Tatil Kaç Gün Olacak?

Ramazan bayramı için kısa bir süre kaldı. Müslümanlar Ramazan bayramının ne zaman başlayacağını araştırıyorlar. Bu kapsamda Ramazan bayramının ne zaman başlayacağını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

DİYANET'TEN TAKVİM YAYIMLANDI

Her sene ibadet ve dualar ile geçen Ramazan ayının üçte biri geride kaldı. Peki Ramazan bayramı ne zaman? İşte tüm detaylar...

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bir takvim yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığından yayımlanan takvimde Ramazan bayramının 15 Haziran 2018 tarihinde başlayacağı ifade edildi.

PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BAŞLIYOR

Ramazan bayramının ilk günü Cuma'ya denk geliyor. Bu kapsamda Ramazan bayramı tatili Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olacak ve Pazartesi günü normal mesai başlayacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 02:20
YORUM EKLE