Recep Akdağ Açıkladı: OHAL Ne Zaman Kaldırılacak?

Recep Akdağ, Erzurum'daki Yakutiye Medresesi'nde bir televizyon kanalının canlı yayına katılarak orada gündemle alakalı olarak ifadelerde bulundu ve OHAL'in kaldırılmasıyla alakalı olarak süreçten bahsetti.

GÜNDEM 01.06.2018, 14:43 01.06.2018, 17:03
Recep Akdağ Açıkladı: OHAL Ne Zaman Kaldırılacak?

Recep Akdağ, Erzurum'daki Yakutiye Medresesi'nde bir televizyon kanalının canlı yayına katılım sağladı ve OHAL sürecine yönelik olarak OHAL'in ne zaman kaldırılacağı hakkında detayları açıkladı.

Akdağ'ın açıklamalarından satır başları;

"Cumhur ittifakı inşallah Erzurum'da 6 milletvekilini alacak. Kanaatim seçim ilk turda sonuçlanır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeniden yeni sistemin Cumhurbaşkanı olarak seçilir ve yola devam ederiz. Cumhur ittifakı güçlü bir temsille inşallah yerini alacak. Meclis'te çoğunluğu elde etmek ana hedefimiz

Sayın Muharrem İnce ABD'nin sesi gibi konuşuyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu başta olmak üzere Amerika'nın, FETÖ'nün sesi gibi konuşuyorlar. OHAL'i kaldıracaklarını söylüyorlar.

Türkiye'de OHAL'in kaldırılmasını FETÖ, PKK, DEAŞ ve bu örgütleri kendi ülkelerinde besleyen bazı Avrupalı ülkeler istiyor. Hiçbir vatandaş OHAL'i hissediyor mu, OHAL'i hissedenler teröristlerin yanında duranlar.

Takvim, terörün, özellikle FETÖ'nün başını kaldırmayacağından emin olmamızdır. Fransa, ABD, OHAL'i uygulayınca iyi, Türkiye'de uygulanınca kötü oluyor. Niye, çünkü Türkiye'de terörün devamını isteyenler var. Çünkü terör, bizim ilerlememizi baltalamak için icat edilmiş, proje örgütleriyle yürütülen bir hareket. Biz FETÖ'nün artık başını kaldıramayacağından emin olduğumuzda OHAL'i kaldıracağız.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)