Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması! CHP ve İYİ Parti İle İttifak Olacak Mı?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'yerel seçimlerde ittifak olacak mı?' sorusuna yanıt verdi. Genel seçimlere CHP ve İYİ Parti ile ittifak yaparak katılan Saadet Partisi'nin yerel seçimlere dair stratejisini sizlerle paylaşıyoruz.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan İttifak Açıklaması! CHP ve İYİ Parti İle İttifak Olacak Mı?

24 Haziran seçimlerinde CHP ve İYİ Parti ile ittifak yaparak katılan Saadet Partisi'nin yerel seçimlerde atacağı adımlar merak ediliyordu. 

Konuya dair ittifak değerlendirmesi ise Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'ndan geldi. Katıldığı bir etkinlik kapsamında konuyu değerlendiren Temel Karamollaoğlu'nun ittifak açıklamasını sizlerle buluşturuyoruz. 

SAADET PARTİSİ YEREL SEÇİMLERDE İTTİFAK YAPACAK MI?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  Saadet Partisi 7. Olağan Kongresinde bir konuşma yaptı. Bursa'da gerçekleştirilen kongre kapsamında yapmış olduğu konuşmasında gündemi değerlendiren Temel Karamollaoğlu, yerel seçimlerde ittifak konusuna değindi. 

Konuya ilişkin partisinin nasıl hareket edeceği konusunda net açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'nun konuşması şu yönde. 

“Şimdi yerel seçimlere gidiyoruz. Seçimlere giderken arkadaşlarımızdan talebimiz şu oldu. Biz halkın teveccühünü kazacak seçilebilecek adayların belirlenmesini istiyorum. İnşallah bu yönde gereken adımlar atılacak. Biz ‘genel partiler arası bir ittifak kutuplaşmaya da vesile olacağı ve arttıracağı için böyle bir şey doğru değildir’ dedik. Diğer muhalefet partileri de aynı sözleri sarf ettiler. İl, ilçe ve seçim bölgesi bazında dirsek temasları her zaman olur bu da bizim teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleri dahilinde yürütülür. Zaman geldiğinde genel merkezde devreye girebilir”

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE