Sağlık atamalarında 12 bin kişilik liste sosyal medyadan sızdırıldı

Sağlık Bakanlığı tarafından ataması yapılacak olan 12 bin kişinin listesi sosyal medyada sızdırıldı. ÖSYM ve Bakanlık'ın sayfasından önce sızdırıldığı öne sürüldü. 600 bin sağlıkçı son 1 yıldır alım yapılmadığından dolayı atama bekliyor.

Sağlık atamalarında 12 bin kişilik liste sosyal medyadan sızdırıldı

Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak olan 12 bin kişinin listesi sosyal medyada ÖSYM'nin duyurusundan önce sızdırıldığı öne sürüldü. 

Sağlık bakanlığı'nın alım yapmasını bekleyen 600 bin atama bekleyen sağlıkçı var ancak son 1 yıldır alım yapılmıyor. Bakanlığın resmi açıklama yapıp tarih ve branş bazında sayıları açıklaması beklenirken bir grup atama bekleyen sağlıkçının oluşturduğu ve başarılı işlere imza atan sağlık profosyonelleri toplululu il bazında branş branş sayıları açıkladı

Bakanlık açıklama yapmadığı için alım bekleyenler yalnızca internet siteleri ve sosyal medyalardan takip etmek durumundalar. 

İşte sızdırılan o liste;

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE