Sağlık Bakanlığı, TSK'dan Talep Edilen Sağlık Kurulu Raporu Alınan Hastaneler Listesini Güncelledi!

Sağlık Bakanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve "Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesi Güncellenmiştir" denildi. İşte detaylar.

Sağlık Bakanlığı, TSK'dan Talep Edilen Sağlık Kurulu Raporu Alınan Hastaneler Listesini Güncelledi!

Kamupersoneli.net olarak Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Söz konusu Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruya göre; "Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesinde" güncellemeler yapıldığı belirtildi.

Ayrıca yayımlanan duyuru kapsamında;

Çanakkale Devlet Hastanesi listeden çıkarıldığı ifade edilirken, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi listeye alındığı açıklandı.

Diğer yandan; Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin listeden adı silinirken, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinin listeye alındığı belirtildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 23:40
YORUM EKLE