Sakarya'da silahlı çatışma! Arifiye'de çıkan silahlı kavgada 4 kişi ölürken 2 polis memuru yaralandı

Sakarya'nın Arifiye ilçesinde silahlı çatışma çıktı. Çıkan silahlı çatışma sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yaralı yakınlarının olayı duyması ile olay daha da büyüdü ve hastane önüne gelen saldırganlar pompalı tüfekle ateş etmeye başladılar. Çıkan Silahlı kavga sonucu kişi hayatını kaybederken, hastane önünde bulunan 2 polis memuruda hafif yaralandı..

GÜNDEM 19.05.2019, 17:29 19.05.2019, 17:39
Sakarya'da silahlı çatışma! Arifiye'de çıkan silahlı kavgada 4 kişi ölürken 2 polis memuru yaralandı

Olay Sakarya'nın Arifiye ilçesinde meydana geldi.. 

4 kişinin öldüğü, iki kişinin yaralandığı kavganın ardından yaralıların kaldırıldığı hastanenin önüne gelen kişinin pompalı tüfekle ateş açması sonucu da iki polis memuru hafif yaralandı.

Kumbaşı Mahallesi'nde aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine B.E. (21), M.E. (57), F.H. (43), A.E. (62), K.H. ve B.U. silahla yaralandı.Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Burada yapılan müdahalenin ardından hastaneye kaldırılan yaralılardan B.E, M.E. ve F.H. ve B.U. müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Polis ekipleri hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Hastaneye gelen yaralı yakınları arasında çıkan arbede ekiplerce önlendi. Öte yandan yaralıların bulunduğu Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi önüne gelen bir kişinin pompalı tüfekle ateş açması sonucu iki polis memuru hafif yaralandı.

Polislerin durumunun iyi olduğu, şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor!.. 

Yorumlar (0)