Samsun Bafra'da korkunç cinayet! Baba eşini ve kızını öldürdü

Bir korkunç cinayet haberi'de Samsun'dan geldi. Samsun'un Bafra ilçesinde, Hasan Beykoz (65), tartıştığı eşi Meryem (60) ve kızı Emine Beykoz'u (35) tabancayla vurarak, öldürdü. Hasan Beykoz, olay sonrası polise giderek, teslim oldu.

GÜNDEM 24.08.2019, 21:43
Samsun Bafra'da korkunç cinayet! Baba eşini ve kızını öldürdü

Samsun'un Bafra ilçesindeki korkunç cinayet, saat 17.30 sıralarında, Bafra'da meydana geldi. Hasan Beykoz, eşi Meryem Beykoz ile evde bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmaya çiftin kızları Emine Beykoz'un da dahil olması üzerine Hasan Beykoz, tabancasıyla rastgele ateş açtı. Kurşunların hedefi olan anne- kız, kanlar içinde yere yığılırken, cinayeti işleyen Hasan Beykoz ise evden kaçtı.

Silah seslerini duyan apartman sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarla gelen sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, Meryem ile kızı Emine Beykoz'un yaşamını yitirdiğini belirledi. Hasan Beykoz, olaydan bir süre sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, teslim oldu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (6)
Muzaffer 4 ay önce
Ne olursa olsun öldürmek çare olamaz.ne oluyor bize.
Huzur 4 ay önce
Artık insanlar can almayı zevk haline getirmiş , o kadar kolay ki küçücük sebeplerden kocaman yaralar açmak...
Bak 4 ay önce
Allahın kanunları uygulansaydı bak kimse adam öldürürmüydü.
Anonim 4 ay önce
Allah’ın kanunları zaten öldürtüyor. Biliyoruz şeriat olan yerleri...
Üzgün 4 ay önce
Artık filmlerde, dizilerde hatta çocukların bile izlediği çizgi film lerde,internetteki oyunlarda bile vurmak,kırmak,öldürmek bu kadar basitleşince sonuç bu
Vhhh 4 ay önce
Allahın kanunlarını istiyorsan arap ülkelerine git yobaz geri kafalı