Samsun'da 11 Gündür Kayıp Olan Emekli Müdür Yardımcısı Derede Ölü Bulundu!

Samsun'da 11 gündür kendisinden haber alınmayan ve hastaneden emekli müdür yardımcısının derede suyun içinde ölü olarak bulunduğu açıklandı. Karaperçin Mahallesi'nde fındık toplayan vatandaşların kötü kokuyu ihbar etmesi üzerine ekiplerin çalışması sonucunda cansız beden bulundu.

GÜNDEM 17.08.2019, 22:42 17.08.2019, 22:57
Samsun'da 11 Gündür Kayıp Olan Emekli Müdür Yardımcısı Derede Ölü Bulundu!

Samsun'da 11 gündür kayıp olan hastaneden emekli müdür yardımcısının derede suyun içinde ölü olarak bulunduğu açıklandı.

Yaşanan olay Tekkeköy ilçesinde meydana geldi. Olay yerinden alınan bilgiye göre, 23 Nisan Mahallesi'nde yaşayan ve Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müdür yardımcısı görevinden emekli olan 58 yaşındaki Kudsi Akıcı'dan 11 gündür haber alınamıyordu.

11 GÜN ÖNCE YÜRÜYÜŞE ÇIKMIŞTI

11 gün önce yürüyüşe çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Akıcı ailesinin polise kayıp başvurusu üzerine son görüldüğü bölgede, helikopter, drone, AFAD, askeri personel ve iz köpekleri ile aramalar gerçekleştirildi.

Günlerce devam eden aramalarda bir sonuca ulaşılamazken bugün Karaperçin Mahallesi'nde fındık toplayan vatandaşlar koku üzerine olayı polise haber verdiler.

Kokunun geldiği bölgede polis ve jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmalarda 3 çocuk babası Kudsi Akıcı'nın cesedi dere yatağındaki su içinde yüz üstü yatar halde bulundu.

Yorumlar (0)