Sanat Dünyasından ABD Başkanı Trump'a Tepkiler: Sen Bizi Ne Sandın Lan

Yeşilçam filmlerinin sembol isimlerinden Cüneyt Arkın sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaştı. Arkın videoda ABD'ye ve Donald Trump'a tepkilerini dile getirdi. Bunun yanı sır bir tepki de şarkıcı Alişan'dan geldi.

GÜNDEM 08.10.2019, 15:11
Sanat Dünyasından ABD Başkanı Trump'a Tepkiler: Sen Bizi Ne Sandın Lan

Yeşilçam filmlerinin sembol isimlerinden Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak ABD'ye ve Donald Trump'a tepkilerini belirtti.

Cüneyt Arkın açıklamalarında 'Eyy Amerika' diyerek sözlerine başladı. 

Konu ile ilgili olarak Cüneyt Arkın açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"SEN BİZİ NE SANDIN LAN"

"Sen bizi ne sandın lan. Senin patronun olduğun o dünyanın en zengin, en güçlü devletlerini, ayağında çarık bile yokken bu kadar yoksulluk içinde yenip denize döktük. Unuttun mu? Unutmazsın tabii. Sen bu ayıpla yaşıyorsun. Ey Amerika sen vatanlarını zapt eden, topraklarını ele geçiren, yaşlı, kadın demeden katleden Amerika.. Sen bizi o zenciler mi sandın. Nice ülkelerin servetlerini alçakça ele geçirdin. Eyy Amerika sen demokrasi düşmanısın. Nerede bir faşist-dikta varsa sen onun koruyucususun."

ALİŞAN DA TEPKİ GÖSTERDİ

Cüneyt Arkın'ın yanı sıra şarkıcı Alişan da tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Alişan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi:

"Türk milleti ordusunun yanında. Bu ordu üç öğün kuru ekmekle beslenip Çanakkale'de, Sakarya'da destan yazdı Tırrrummpp... Ekonomi diye bir şey yoktu daha... Bizi dolarınla korkutamazsın"

Yorumlar (0)