Şans Topu sonuçları- 28 Kasım

Bugün Şans topu sonuçları açıklanmasını bekleyen oyuncular, şans topu sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Bugün 21:15 de açıklanacak şans topu sonuçları, açıklanır açıklanmaz bu haberde sizler için yayınlayacağız.

Şans Topu sonuçları- 28 Kasım

Şans Topu çekiliş sonuçlarının açıklanmasını bekleyen vatandaşlar ellerinde kupon bekliyor.

Her Çarşamba akşamı saat 21.15'te açıklanan şans topu sonuçları bu haberde...

Geçen hafta oynanan şans topu sonuçlarına göre büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: ANKARA / SİNCAN - TRABZON / ORTAHİSAR yerler olmuştu.

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 696 bin 269 TL belirledi. Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyun. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşuyor. Oyun severler her hafta şansını denemekten geri kalmıyor. İşte Şans Topu çekiliş sonuçları…

28 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

11, 13, 18, 29, 34 + 14

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 21:23
YORUM EKLE