Sayıştay'da Belediyeleri Denetleyen Başkan Görevden Alındı!

Sayıştay tarafından yapılan araştırmalar sonucunda göre gerçeklerin ortaya çıkarılması sonucunda bir kişinin daha görevinden alındığı açıklandı...

Sayıştay'da Belediyeleri Denetleyen Başkan Görevden Alındı!

Sayıştay raporları bir ismi daha götürdü İstanbul belediyelerinin denetlenmesinden sorumlu Sayıştay 15. Grup Başkanı Sezgin Eren'in görevden alındı.

ODATV'nin özel haberine göre; Günlerdir Sayıştay’ın, özellikle AK Parti’li belediyelere ilişkin tespit ettiği skandallar gündeme oturmuştu.

Sayıştay raporlarıyla AK Parti'li belediyelerin skandalları konuşulurken, bu kez de İstanbul belediyelerinin denetlenmesinden sorumlu Sayıştay 15. Grup Başkanı Sezgin Eren'in görevden alındı.

Sezgin Eren'in görevden alınmasıyla ilgili açıklama yapılmadı.

Daha önce de Sayıştay raporlarını hazırlayan, Denetim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fikret Çöker, apar topar görevinden alınmıştı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE