Seçim Günü Düğün Yapılır Mı? YSK Başkanı Açıkladı!

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) erken seçim kararının alınmasından sonra 24 Haziran 2018'de yapılacak olan düğünlere yönelik olarak çiftlere açıklamalarda bulundu. 24 Haziran'da düğün yapmak için hazırlıklara başlayan çiftler düğün yapılıp yapılmayacağı konusunda meraklı olurken YSK Başkanı konuyla alakalı olarak açıklama yaptı. Peki seçim günü düğün yapılır mı? İşte detaylar...

GÜNDEM 25.04.2018, 08:24
Seçim Günü Düğün Yapılır Mı? YSK Başkanı Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklamasından sonra 24 Haziran'da düğün yapmak için hazırlıklara başlayan çiftler seçim gününde düğün yapılıp, yapılmayacağı konusunda araştırma yapıyorlar.

Bununla beraber Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ise seçimlerin erkene alınması durumuyla düğün tarihi 24 Haziran 2018'e denk gelenlerin merakla beklediği soruya cevap verdi.

Söz konusu çiftler düğün hazırlıklarına başladıklarını ifade ederken seçim günü düğün yapılır mı sorusuna yanıt arıyorlardı.

Habertürk'ün haberine göre; bu konuda en net açıklama YSK Başkanı Güven'den geldi.

Güven yaptığı açıklamada sandıkların açılmasından sonra saat 18:00'dan itibaren düğünlerin yapılabileceğini sözlerine ekledi ve düğünlerin alkolsüz olarak yapılmasını belirtti.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)