banner731

Semih Yalçın'ın Oğlu Hayatını Kaybetti ! Olay Hakkında 3 Kişi Gözaltına Alındı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın ve arkadaşı Arif Fidanboy, Ankara Kalesi'nin surlarından kayalıklara düştü. Yalçın olay yerinde hayatını kaybederken arkadaşı ise ağır yaralandı. Bu olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

GÜNDEM 17.10.2019, 16:10
Semih Yalçın'ın Oğlu Hayatını Kaybetti ! Olay Hakkında 3 Kişi Gözaltına Alındı

Söz konusu olay gece saatlerinde Altındağ ilçesindeki Ankara Kalesi'nde meydana geldi. Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, iddiaya göre 2'si kadın 3 arkadaşı ile birlikte Ankara Kalesi'nin eteklerinde kuş besleyen arkadaşı Arif Fidanboy'un yanına gitti.

Grup bir süre sonra şehir manzarası izlemek için kalenin surlarına çıktı.

GÖZALTINA ALINANLAR VAR

Turan İlteber Yalçın ve Arif Fidanboy, burada henüz belirlenemeyen bir nedenle dengelerini kaybederek yaklaşık 70 metre yükseklikten aşağıdaki kayalıklara düştü. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Meydana gelen olayda Semih Yalçın'ın oğluy Turan Yalçın olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Fidanboy ise sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ardından Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

Bu olay sırasında kalede bulunan 2'si kadın 3 kişi ifadeleri alınmak üzere gözaltına alındı. 

Yorumlar (0)