'Sen Yat Bilgisayarın Kazansın' Dedi, Erişim Engeli Yedi ! Mahkemeden Flaş Karar

Detay Maxinet 'sen yat bilgisayarın kazansın' diyerek binlerce kişiden milyonlarca dolar toplamıştı. Detay Maxinet ile ilgili olarak önemli bir gelişme yaşandı ve İstanbul Anadolu 4. Sulh Ceza Hakimliği tarafından sitenin erişimine engel getirildi.

GÜNDEM 15.04.2018, 11:16
'Sen Yat Bilgisayarın Kazansın' Dedi, Erişim Engeli Yedi ! Mahkemeden Flaş Karar

ERİŞİM ENGELİ GELDİ

Bilindiği gibi Detay Maxinet 'Sen yat bilgisayarın kazansın' diyerek binlerce kişiden milyonlarca dolar toplamıştı. Konu ile ilgili olarak Detay Maxinet hakkında bir gelişme yaşandı ve İstanbul Anadolu 4. Sulh Ceza Hakimliği sitenin erişimine yönelik engel getirildi.

TAAHHÜT EDİLEN KAZANÇ 57 MİLYON DOLAR

Konu ile ilgili olarak daha önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda şirket gelirleri 3 milyon dolar, taahhüt edilen kazancın ise 57 milyon dolar olduğu belirtilmişti. Bu kapsamda sistemin devam etmesi mutlak surette sisteme yeni üye girmesi gerekmektedir.

ŞİRKET YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Bu konu ile ilgili olarak Bakanlık Yetkilileri de bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Bakanlık yetkilileri denetim yaptıklarını yapılan denetimden sonra şirket yöneticileri hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını ifade ettiler.

Buna ilişkin ayrıntılar geldikçe ziyaretçilerimizle paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)