SGK ve GSS Borcu Yapılandırmada Son Gün Ne Zaman ? ( Başvurular Sona Eriyor )

SGK ve GSS borçları için yapılandırma başvurusunun süresi sona eriyor. SGK ve GSS borç yapılandırma son gün ne zaman ? İşte detaylar...

GÜNDEM 21.11.2016, 18:10 01.02.2019, 16:40 Batuhan
SGK ve GSS Borcu Yapılandırmada Son Gün Ne Zaman ? ( Başvurular Sona Eriyor )

Bilindiği gibi Gelir İdaresi Başkanlığına bir çok kişinin borcu bulunuyor. GİB borç yapılandırmada son gün ne zaman ? Sorusunu kamupersoneli.net olarak yanıtlıyoruz işte detaylar. 

Gelir İdaresi Başkanlığına borcu bulunan vatandaşlar aşağıda paylaşmış olduğumuz linke tıklayarak ve gerekli işlemleri gerçekleştirerek borç bilgilerini öğrenebilirler. Borcunuzu öğrendiğinizde borcunuza ait yapılandırma için başvuru yapmanız gerekiyor. Buradan yapacağınız başvurunuz tamamlandığında Gelir İdaresi Başkanlığı'nın müşteri hizmetlerini ( 444 1 189 ) arayarak yapılandırma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman ?

Vergi borçları yapılandırmanın süresi uzatılmıştı. Ardından vergi borçlarını yapılandırması için son tarih 25 Kasım 2016 olarak Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklandı. Borcu olan vatandaşlar belirtilen tarihe kadar yapılandırma işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

Yorumlar (0)