Sıcak Gelişme: Meteoroloji Saat Vererek Uyardı ! Şiddetli Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü şiddetli yağmur ve fırtına için bu kez saat vererek uyardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarı hangi illeri kapsıyor? Haberimizde...

Sıcak Gelişme: Meteoroloji Saat Vererek Uyardı ! Şiddetli Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Afyonkarahisar çevresinde, önümüzdeki 3 saat boyunca, kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, kuvvetli yağış nedeniyle ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi: 

"Son radar verilerine ve yapılan tahminlere göre, halen Afyon çevresinde devam eden yağışların önümüzdeki 3 saat boyunca özellikle kuzey ve batı ilçelerinde (Sandıklı, Hocalar, Sinanpaşa,) etkili olmaya devam ederek kuvvetli olması beklendiğinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım,vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."

Meteoroloji'den 2 il için de kuvvetli yağış uyarısı yapmıştı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kütahya çevresinde kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu. Meteoroloji'den yapılan açıklamada, kuvvetli yağış nedeniyle ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi: 

"Bugün akşam saatlerine kadar Kütahya çevresinde görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir"

Meteoroloji'den Manisa için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Manisa'nın batısında kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu. Meteoroloji'den yapılan açıklamada, kuvvetli yağış nedeniyle ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunularak, şöyle denildi: 

"Son radar verilerine göre, önümüzdeki iki saat içerisinde Manisa'nın Akhisar ilçesinde görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların, yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir"

Kamupersoneli.net - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 09:11
YORUM EKLE