Sıcak Gelişme! Muğla'da Kaçacak Yeri Kalmayan Terörist Kendisini Patlattı

Muğla'da gerçekleşen olayda 2 terörist güvenlik güçlerinden kaçmaya çalışıyordu. Kaçmaya çalışan bir teröristin kıstırılması sonucunda kendisini patlattığı bildirildi.

Sıcak Gelişme! Muğla'da Kaçacak Yeri Kalmayan Terörist Kendisini Patlattı

Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde meydana gelen olayda, geçtiğimiz hafta güvenlik güçleri ile çatışmaya giren 2 teröristten 1'i kendisini patlattı.

Arama Çalışmaları Sonunda Kendisini Patlattığı Ortaya Çıktı

Alınan bilgilere ışığında, geçtiğimiz hafta Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde 7 terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Meydana gelen olayda 5 terörist etkisiz hale getirilirken 2'si kaçmıştı.

Kaçan 2 teröristin arama çalışmaları devam ederken güvenlik güçleri bir yerde kıstırıldığını düşünen teröristin kendisini patlattığını gördü. Operasyonu yürüten güvenlik güçleri diğer kaçan teröristin yakalanması için arama çalışmalarına devam ediyor.

4 Suriyeli Terörist Adliyeye Sevk Edildi

Ayrıca Muğla'nın Seydikemer ve Köyceğiz İlçelerinde yürütülen operasyonlar dahilinde PKK terör örgütü mensubu oldukları öne sürülen 3 gemi personeli ile bir Suriyeli yakalanarak adliyeye sevk edildiler.

Geçtiğimiz hafta Seydikemer'de güvenlik güçleri tarafından yürütülen operasyonlar ile 4 PKK'lı bu bahsi geçen şahıslara yardım ve yataklık yaptıkların gerekçesiyle gözaltına alındılar. Gözlatına alınan 4 Suriyeli TEM Şube Ekiplerince sorgusuna başvurduktan sonra Muğla Adliyesi'ne sevk edildiler.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE