Sınır Ötesi Operasyon Tezkere Görüşmelerine Cumhurbaşkanı Erdoğan da Katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın yapılacak olan TBMM'deki tezkere oturumuna da katılacak.

Sınır Ötesi Operasyon Tezkere Görüşmelerine Cumhurbaşkanı Erdoğan da Katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan New York'ta yapılan Birleşmiş Milletler zirvesine katılmak üzere ABD'de bulunuyordu. Zirve sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'ye döndü.

BAKANLAR KURULU TOPLANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanına indikten sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gitti. Erdoğan, bugün saat 15.00'te başlayan MGK'ya başkanlık yapacak. MGK'nın ardından ise Bakanlar Kurulu toplanacak.

TEZKERE GÖRÜŞMELERİNE KATILACAK

Bu gelişmelerin yanı sıra Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirilecek olan sınır dışı operasyon tezkere görüşmelerine de katılacağı öğrenildi.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE