Son Dakika! 1 Mayıs Kutlamasına Giden İşçilerin Olduğu Araç Kaza Yaptı! 5 Ölü ve 14 Yaralı Var...

Maraş Elbistan'dan, Urfa yönüne 1 Mayıs kutlamalarına gitmekte olan işçileri taşıyan minibüs sürücünün kontrolünden çıkarak devrildi. Kazada ölü ver yaralıların olduğu bilgisi alındı.

GÜNDEM 01.05.2019, 10:30 01.05.2019, 10:47
Son Dakika! 1 Mayıs Kutlamasına Giden İşçilerin Olduğu Araç Kaza Yaptı! 5 Ölü ve 14 Yaralı Var...

Maraş’ın Elbistan ilçesinden, 1 Mayıs kutlamalarına katılmak üzere Urfa’ya giden sağlık çalışanlarını taşıyan minibüs, sürücüsünün kontrolünden çıkıp, devrildi. Kazada ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

Saat 09.00 sıralarında Birecik- Şanlıurfa otoyolunda meydana gelen kazanın ardından bölgeye çok sayıda sağlık, jandarma ve kurtarma ekibi sevk edildi.

Otobüs Hak-İş tarafından Urfa’da düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarına giden Elbistan Devlet Hastanesi bilgi işlem bölümü çalışanlarını taşıyordu.

Şanlıurfa'daki Kutlamalar İptal Edildi

Gelen son dakika bilgisine göre Şanlıurfa'da düzenlenecek olan 1 Mayıs kutlamalarının iptal edildiği öğrenildi.

Tır ve Otobüs Çarpıştı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya giden işçileri taşıyan otobüs Birecik-Suruç karayolunda TIR ile çarpıştı. Kazada ölü ve yaralılar olduğu bildirildi.

Ekipler Olay Yerinde

Saat 09.00 sıralarında Birecik- Şanlıurfa otoyolunda meydana gelen kazanın ardından bölgeye çok sayıda sağlık, jandarma ve kurtarma ekibi sevk edildi.

Yorumlar (1)
İsimsiz 7 ay önce
Allha rahmet eylesin..