Son Dakika! Adıyaman'da Yeni Bir Deprem Daha Meydana Geldi

Gelen son dakika detaylarına göre 5.1 ve 3.6 büyüklüğünde iki defa depremin medyana geldiği Adıyaman'da yeni bir deprem daha meydana geldi. Adıyaman'da üçüncü defa hissedilen depremin şiddeti vatandaşları korkuturken merkez üssü Samsat olarak açıklanan depremin büyüklüğünün 4.0 olarak kayıtlara geçtiği belirtildi.

Son Dakika! Adıyaman'da Yeni Bir Deprem Daha Meydana Geldi

Son dakika bilgisine göre gece saatlerinde 5.1 ve sabah saatlerinde 3.6 büyüklüğünde iki farklı depremin meydana geldiği Adıyaman'da yeni bir deprem daha hissedildi.

AFAD tarafından alınan bilgilere doğrultusunda geçtiğimiz dakikalar içerisinde 4.0 büyüklüğünde üçüncü bir depremin hissedildiği ifade edildi.

Bölgede çok sayıda sağlık ekibi hazır bulundurulurken deprem anında panik yaşayan vatandaşlara sağlık ekiplerinin müdahalede bulunduğu bilgisi aktarılıyor.

Ayrıntılar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz...

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE