Son Dakika ! AK Parti İl Başkanı Kemal Atmaca İstifa Etti

AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca görevinden istifa etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının ardından ilk istifa geldi.

Son Dakika ! AK Parti İl Başkanı Kemal Atmaca İstifa Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildikten sonra partisinin TBMM'deki grup toplantısında bir açıklama yapmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında metal yorgunluğu vurgusu yapmış ve teşkilatta değişiklik sinyali vermişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında "Önümüzdeki süreyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Tüm bakanlarımızdan 180 günlük kısa vadeli bir eylem programı istedim. Bu yıl sonuna kadar il teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımız, belde teşkilatlarımızın tamamını güncelleyeceğiz. Yeniden gözden geçireceğiz; çünkü ortada bir metal yorgunluğu var. Bunu aşmamız lazım. Onun için de çok daha dinamik ekiplerle inşallah 2019’a hazırlanmamız gerekiyor" ifadelerine yer vermişti.

"DEĞİŞİKLİKLERDEN BİR TANESİ AĞRI OLDU"

Basın toplantısı düzenleyerek yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü il başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan Atmaca, “Bugünden itibaren il başkanlığı görevinden ayrılıyorum. 2 yıldır ben ve teşkilatım elimizden geldiği kadarıyla partimize katkı sağlamaya çalıştık. Ancak Cumhurbaşkanımızın partimiz genel başkanlığına gelmesiyle birlikte yeni süreç başladı. Bu süreçte birtakım değişiklikler elzem görüldü. Bu değişikliklerden bir tanesi de Ağrı oldu” dedi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE