Son dakika AKP'de Ahmet Davutoğlu krizi! Ve ilk istifa geldi

Son dakika haberi.. Ahmet Davutoğlu ve üç eski milletvekilinin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesinin ardından AKP'de tepki istifaları gelmeye başladı. AK Parti 25. Dönem Erzincan Milletvekili Dr. Talha Erol DURMAZ facebook üzerinden yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu.

GÜNDEM 03.09.2019, 13:46
Son dakika AKP'de Ahmet Davutoğlu krizi! Ve ilk istifa geldi

AKP Erzincan eski milletvekili Talha Erol Durmaz partisinden istifa ettiğini duyurdu. AKP 25. dönem milletvekili Talha Erol Durmaz, Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarının ihraç edilmelerine tepki gösterdi ve istifa ettiğini duyurdu.

Facebook hesabından bir açıklama yapan Talha Erol Durmaz şu ifadeleri kullandı:

Kısa da olsa bir dönem milletvekilliğini yaptığım, kuruluşundan beri yapmış olduğu hayırlı işlerle iftihar ettiğim ve destek verdiğim, sevincinde sevindiğim, üzüntüsünde üzüldüğüm, milletin kendi özünden oluşan ve gözünden esirgediği AK PARTİ’den; 
Bir dönem Genel Başkanlık ve 3 yıla yakın Başbakanlık yapmış olan Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun ve yol arkadaşlarının ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevkedilmesi gerekçesiyle organik ve duygusal bağımı keserek istifa etmiş bulunuyorum.

Kamuoyuna saygıyla arz ederim.
Dr. Talha Erol DURMAZ
25. Dönem Erzincan Milletvekili

Yorumlar (2)
Onur 4 ay önce
İstifa etmesi iyi oldu artık hiç birini. Partiye faydası olmaz daha çıkar böyle hainler
Onurlu 4 ay önce
Bu ulkede Akpnin her dediğine he deyince hain olmuyorsun yanlışa karşı çıkınca hain oluyorsun yanlışa yanlış demek hainlik olmuş