banner731

Son Dakika! Bahçeli ve Erdoğan, 'Cumhur İttifakı Dağılıyor' Haberlerine Jet Yanıt Verdi!

Son dakika haberine göre MHP lideri Devlet Bahçeli, Reuters Haber Ajansı'nın kaynak alındığı, 'Cumhur İttifakı Dağılıyor' haberlerine sert yanıt verdi. Bahçeli, "Cumhur İttifakı'na özenle ve önemle sahip çıkılmalıdır." açıklaması yaptı. Son gelen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'da haberlere sessiz kalmayarak yorumunu yaptı.

GÜNDEM 01.05.2019, 12:00 01.05.2019, 14:12
Son Dakika! Bahçeli ve Erdoğan, 'Cumhur İttifakı Dağılıyor' Haberlerine Jet Yanıt Verdi!

Bahçeli yaptığı açıklamada "Cumhur İttifakı çerçevesinde vızır vızır fitne kazısı yapanlara hem sırtımız dönük hem de kapımız örtüktür. Karar ve kanaatimi odur ki, Cumhur İttifakı'na özenle ve önemle sahip çıkılmalıdır." ifadelerini kullandır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada “Cumhur ittifakı Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağıdır. Cumhur İttifakı çevresinde vızır vızır fitne kazısı yapanlara hem sırtımız dönük hem de kapımız örtüktür. Karar ve kanaatimiz odur ki, Cumhur İttiakı'na özenle ve önemle sahip çıkılmalı” dedi.

"Hiçbir Haine Fırsat Verilmeyecek"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da çıkan haberlere sessiz kalmayarak: "Cumhur İttifakı dağılmadan hiçbir haine fırsat verilmeyecek, Türkiye baskılara teslim olmayacaktır." diye konuştu.

Yorumlar (0)