banner731

Son Dakika! Beşiktaş Meydanı'nda bir otobüs durağa daldı! 2'si ağır 13 yaralı

İstanbul Beşiktaş'ta bir otobüs durakda bekleyen yolcuların arasına daldı. Otobüsün durağa dalması ile birlikte, son dakika olarak 2'si ağır 13 vatandaşın yaralandığı bildirildi. 'Sürücünün otobüste 3 kişiyi bıçakladıktan sonra durağa daldığı' yönünde haberler geldi.

GÜNDEM 03.11.2019, 17:10 03.11.2019, 18:29
Son Dakika! Beşiktaş Meydanı'nda bir otobüs durağa daldı! 2'si ağır 13 yaralı

İstanbul'da yine bir otobüsü kazası meydana geldi. Son dakika olarak bildirilen kazaya göre, bir otobüs Beşktaş Meydanında bulunan bir durağa daldı. Durakta bekleyenlerden 13 vatandaşımız yaralandı. 

Sağlık ekipleri, yaralıları ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastanelere kaldırdı. Polis, Beşiktaş İskelesi’nde denizden çıkardığı otobüs şoförü Necdet K.’yı gözaltına aldı.

1’i şoförün bıçakladığı kişi olmak üzere 2’si ağır 13 kişinin hastanedeki tedavileri sürüyor. Polisin olaya ilişkin soruşturması sürüyor.

“BIÇAKLADI, DENİZE ATLADI”

Görgü tanığı olan bir yolcu, “Otobüsteydik, Zincirlikuyu’dan binmiştim otobüse. Sol yaparken manevra yaptı, durağa daldı. Sonra çıktı bıçak elinde insanlara saldırmaya başladı. Birkaç kişiyi bıçakladığını gördüm. Sonra dümdüz denize doğru koştu. Denize atladığını gördük, olay bu. 35-40 yaşlarındaydı” dedi. 

Yorumlar (0)