Son Dakika ! CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Yoğun Bakıma Kaldırıldı !

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Ankara Üniversitesi İbn*i Sina Hastanesine kaldırıldı. Deniz Baykal, yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

Son Dakika ! CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Yoğun Bakıma Kaldırıldı !

DENİZ BAYKAL YOĞUN BAKIMDA 

Eski Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal hakkında bir son dakika bilgisi geldi. Deniz Baykal'ın Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesine kaldırıldığı ve yoğun bakım servisinde tedavi altına alındığı bildirildi.

ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONU

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konuldu.

"DURUMU GAYET İYİ"

Konu ile ilgili olarak CHP eski milletvekili Yılmaz Ateş bir açıklama yaptı. CHP eski milletvekili Yılmaz Ateş açıklamasında "Yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bir damarında tıkanıklık tespit edildi. O da ilaçla tedavi ediliyor. Durumu şu anda geyt iyi." ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2017, 11:32
YORUM EKLE