SON DAKİKA... Cumhurbaşkanı Erdoğan Melih Gökçek İle Görüşecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sürpriz bir ziyaret gerçekleştirecekler.

SON DAKİKA...  Cumhurbaşkanı Erdoğan  Melih Gökçek İle Görüşecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sürpriz bir ziyaret gerçekleştirecekler.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE MELİH GÖKÇEK'TEN SÜRPRİZ BULUŞMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu akşam bir görüşme gerçekleştirecekler.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞUANLIK GÜNDEMDE YOK DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine daha önceden belediye başkanlarını istifa edecekleri iddialarına ilişkin bazı açıklamalarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamasında konunun gündemde olmadığını belirtmiş ancak "Şu an böyle bir şey yok. Olmayacağı anlamına gelmez" diyerek açık kapı bırakmıştı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 23:45
YORUM EKLE