SON DAKİKA... Gökçeada Yakınlarında Deprem!

Ege Denizi açıklarında saat 17.30 sularında büyüklüğü 4.4 olan bir deprem meydana geldi.

SON DAKİKA... Gökçeada Yakınlarında Deprem!

Afet ve Acil Durum Başkanlığı ve  Kandilli Rasathanesi'nin internet sayfalarında yapılan açıklamalara göre, Gökçeada açıklarında 4.4 şiddetinde bir deprem meydan geldi.

GÖKÇEADA AÇIKLARINDA 4.4 ŞİDDETİNDE DEPREM

Afet ve Acil Durum Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilere göre, Ege Denizi'nde Gökçeadan açıklarında 4.4 şiddetinden bir deprem meydana geldi. AFAD'ın internet sitesinde yer alan bilgilerde, saat 17.29'da yaşanan depremin yerin yaklaşık 7 km altında meydana geldiği aktarıldı.

KANDİLLİ RASATHANESİ DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ 4.7 OLARAK AÇIKLADI

Kandilli Rasathanesi ise Ege Denizi açıklarında meydana gelen depremin şiddetini 4.7 olarak açıkladı. Kandiili Rasathanesi'nin internet sayfasında verilen bilgilere göre meydana gelen deprem yerin yaklaşık 13 km altında oluştu. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 22:13
YORUM EKLE