Son Dakika ! İşte Meral Akşener'in Kuracağı Parti İçin Flaş İsimler...

Meral Akşener ve Ümit Özdağ liderliğinde yürütülen yeni parti çalışmaları için takvim belli oldu. Ayrıca yeni parti için flaş isimler konuşuluyor.

Son Dakika ! İşte Meral Akşener'in Kuracağı Parti İçin Flaş İsimler...

Ümit Özdağ ve Meral Akşener liderliğinde devam eden yeni parti çalışmaları için takvim belirlendi. Kulislerde flaş isimler konuşulan yeni partinin Kasım ayında kurulması bekleniyor. Ayrıca yeni partinin kuruluş çalışmaları bir ay erkene alındığı ve kuruluş dilekçesinin İçişleri Bakanlığı’na Ekim ayı içerisinde verilmesinin planlandığı konuşuluyor.

İSİM ARAYIŞI DEVAM EDİYOR

Konu ile ilgili olarak partinin kurucular kurulu için ise isim arayışı devam ediyor. Sözcü'nün haberine göre bu kapsamda kulislere yansıyan, “kurucular kurulu”nda görev almayı kabul ettiği ifade edilen bazı isimler de bulunuyor.

Bu isimlerden biri de, Diyanet İşleri eski Başkanı Ali Bardakoğlu. Kurucular Kurulu için Bardakoğlu’na da teklif götürüldüğü ve kendisinin bu teklifi kabul ettiği kulislerde konuşuluyor.

HAŞİM KILIÇ'A TEKLİF GİTTİ

Yine kulislere yansıyanlara göre, Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Haşim Kılıç’a da yeni parti için teklif gitti. Ancak Haşim Kılıç'ın henüz net bit yanıt vermediği bildirildi.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taseron
Taseron - 2 yıl Önce

Meral Akşener inşAllah en kısa zamanda partiyi kurup 2019 da bizi taşeronluk sistemine mahkum edenlerden kurtarır. Sülalede 30 oyum var hepsini de Aksenere verdirecegim