Son Dakika: MHP Lideri Bahçeli'den Kader Kurbanlarına Af Önerisi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklama ile beraber af önerisinde bulunarak kullandığı ifadelerinde; "Kader kurbanlarını afla taltif etmek neden akla gelmez" ifadesini kullandı.

GÜNDEM 12.05.2018, 14:16 12.05.2018, 14:26
Son Dakika: MHP Lideri Bahçeli'den Kader Kurbanlarına Af Önerisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada Af önerisinde bulundu.

Devlet Bahçeli'nin Af önerisine ilişkin olarak yaptığı açıklamadan satır başları;

Kardeşlerimizi taş duvarların ardından çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir.

Hainler el üstünde vatan ve millete sevgi bağlayanlar geri planda kalıyor. Bu yanlış devam etmeli midir? Peki teröristler için methiye düzenleyenler; PKK/FETÖ müdafaası yapanlar kader kurbanlarına ne diyecekler. Onların yüzlerine nasıl bakacaklar?

Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran,zindan da gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?

PKK'lı alçaklar FETÖ'cü caniler vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahip çıkarken kaderlerinin kurbanı olan mağdurlarla alakalı hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması onların  aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır.

PKK'lı Cumhurbaşkanını adaylarının serbest bırakılmasının canla, başla destekleyen karanlık ittifak tarafları ve holigan taraftarları, sesi çıkmıyor diye kader kurbanlarının sahipsiz olduğunu falan mı düşünüyorlar? Eğer böyleyse halt ediyorlar, kesinlikle yanlışa düşüyorlar

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)