Son Dakika... MHP Niğde'de Deprem ! 300 Kişi İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) istifalar devam ediyor. Bu kez Niğde'de aralarında eski MHP milletvekillerinin de yer aldığı 300 kişi istifa etti.

Son Dakika... MHP Niğde'de Deprem ! 300 Kişi İstifa Etti

MHP Niğde'de 300 kişi istifa etti.

MHP eski milletvekilleri Mümin İnan, Vedat Bayram ile MHP üyeliğinden istifa eden grup Grant Otelde basın toplantısı düzenledi. Grup adına açıklamada bulunan MHP Niğde İl Yöneticisi Hakan Tereci, Meral Akşener liderliğinde kurulacak olan yeni partiye katılmak üzere MHP’den 300 kişinin istifa ettiğini söyledi.

AKŞENER'İN KURACAĞI PARTİDE YER ALMAK İÇİN İSTİFA EDİYORUZ

Tereci, açıklamasında şunları söyledi:

“Meral Akşener ve yol arkadaşlarının haksız bir biçimde MHP’den ihraç edilmesi sonucunda Türk siyasetine yeni alanlar açmak için yeni bir partinin kurulması zorunlu hale gelmiştir. Yeni partinin kurulmasını milletimiz arzu etmiş ve partiyi yine milletimiz kurmaktır. Yeni partimizin Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluş felsefesine bağlı olacağına inancımız tamdır. Kötü yönetimler neticesinde ayrışan ve birbirinden uzaklaşan toplum fertlerinin yeniden ortak paydamız olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti noktasında buluşturmak ana hedefimiz olacaktır. Bizler MHP’de siyaset yapan insanlar olarak Meral Akşener liderliğinde kurulacak olan yeni partiye katılmak üzere istifa ediyoruz.”

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tacettin
Tacettin - 2 yıl Önce

Zahten ıstifa etseniz.bize faydalı olamazsınız.yine sayın recep erdoğan kazanacak böyle biliniz sanki çok mu evet uyumu verdiniz sizden fayda olmaz

Okan
Okan - 2 yıl Önce

Millet kazanacak çokta mhp ye yararınız var di sanki

Berkan
Berkan - 2 yıl Önce

Adamsınız

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Harikasınız