Son dakika Şehit Haberi! Pençe-3 Harekatında 3 asker şehit olurken 7 askerimizde yaralandı

Milli Savunma Bakanlığından son dakika şehit haberi bildirisi geldi. MSB'nin bölücü terör örgütlerine düzenlediği Pençe-3 Harekatında 3 asker şehit olurken 7 askerimizde yaralandı. Yaralanan askerlerimizden 2'sinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

GÜNDEM 25.08.2019, 13:23
Son dakika Şehit Haberi! Pençe-3 Harekatında 3 asker şehit olurken 7 askerimizde yaralandı

MSB'den son dakika acı hbaer geldi. MSB, bölücü terör örgütlerine düzenlediği Pençe-3 harekatında 3 askerimizin şehit olduğunu bildirdi. Hava saldırıları ile çok sayıda teröristin etkisi hale getirildiğini bildiren Milli Savunma Bakanlığı, PKK bölücü terör örgütüne düzenlenen operasyonlarda 7 askerimizin de yaralandığını bildirdi. Yaralaı askerler askeri helikopterlerle hastaneye kaldırıldı. 

Operasyonlar hakkında bilgi veren MSB, operasyonlarda 24 PKK'lının yapılan hava saldırıları ile etkisiz hale getirildiğini söyledi. 

MSB'den yapılan açıklamada ''Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" denildi.

Yorumlar (0)