Son Dakika! Suriye’nin başkenti Şam’da peş peşe patlama sesleri

Suriye'den son dakika patlama haberleri geliyor. Suriye’nin başkenti Şam’da en az iki patlama sesinin duyulduğu belirtildi. İsaril tarafından füze ile vurulduğu iddia edilirken Suriye Şam'da son dakika gelişmeleri Dünya basınında canlı olarak duyuruldu..

GÜNDEM 19.09.2019, 23:18 11.10.2019, 16:55
Son Dakika! Suriye’nin başkenti Şam’da peş peşe patlama sesleri

Suriye'nin başkenti olan Şam’da saat 20.00 (TSI) sularında henüz kaynağı belirsiz en az iki patlama sesi duyuldu. Patlamaların alevleri kilometrelerce uzaklardan görüldü. 

Suriye devlet televizyonu ve Dünya basını, Şam’ın güneydoğusundaki Caramana kasabasında şiddetli patlama seslerinin duyulduğu belirtilirken, bazı haber ajansları İsrail tarafından Suriye'ye füze saldırı düzenleniyor açıklamalarında bulundu. Diğer taraftan Suriye Rejmi SANA haber ajansı, yeni bir füze saldırısının hedefi olduklarını duyurdu... 

Seslerin kaynağı ve nedeniyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılamadı. Ama patlamaların şehir merkezine yakın yerlerine isabet etmesi ile çok sayıda kişinin ölebileceği endişesi gelen bilgiler arasında.

Ayrıntılar geliyor..

Yorumlar (2)
ABDÜLKADİR DOĞRU YOL 4 hafta önce
İSRAİL DÜNYADA PATLATTIĞI BOMBALAR LA ATTIĞI FÜZELERLE GURUR DUYUYORDUR .AMA AHİRETTE KARŞILAŞACAĞI ATEŞ BOMBALARINI HİÇ HESABA KATMIYOR .
Mardin kiziltepe 4 hafta önce
Ben ahmet aksoy iş arıyorum