Son Dakika: Trabzon'da Polise Ateş Açıldı ! Tabzon'da Silah Sesleri Yükseldi !

Son Dakika: Trabzon'da Polise Ateş Açıldı ! Tabzon'da Silahlı Çatışma devam ediyor. Trabzon'un maçka ilçesinde polise teröristlerce ateş açıldı.

GÜNDEM 19.07.2016, 10:24 19.07.2016, 10:26
Son Dakika: Trabzon'da Polise Ateş Açıldı ! Tabzon'da Silah Sesleri Yükseldi !

 Son Dakika: Trabzon'da Polise Ateş Açıldı ! Tabzon'da Silahlı Çatışma  

Son Dakika Gelişmesi Trabzon'un Maçka ilçesinde yolda denetleme yapan polis ekiplerine teröristler tarafından ateş açıldı. Açılan ateşde ilk belirlemelere göre 4 polis ve 1 sivilin yaralandığı öğrenildi. Terörist grup ile güvenlik güçleri arasındaki çatışmanın devam ettiği bilgileri geliyor.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Maçka ilçesinde saat 08.30'da meydana gelen terör saldırısı dışında il merkezi ve ilçelerde herhangi bir olumsuz durum olmadığını bildirdi.

Yavuz, yaptığı yazılı açıklamada, bazı art niyetli kişi veya kişiler tarafından sosyal medya ve SMS yoluyla gerçek dışı haberler yayılmaya çalışıldığını belirtti.

Resmi açıklamalar dışındaki bilgi ve haberlere itibar edilmemesi gerektiğini kaydeden Yavuz, "İl merkezi ve ilçelerimizde, saat 08.30'da Maçka'da meydana gelen hadise dışında herhangi bir olumsuz durum mevcut değildir. İlimiz ile ilgili bu tür konularda Valiliğimiz tarafından yapılan resmi açıklamalar dışında hiçbir bilgi ve habere itibar edilmemesi önemle rica olunur." ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net | Trabzon
Yorumlar (0)