Son Dakika: Valilikten Polis Asker Çatışması Hakkında Önemli Açıklama

Ankara Valiliğinden Etimesgut ilçesinde ' polis ile asker çatıştı ' haberlerinin asılsız olduğu ve bu tür haberler itibar edilmemesi belirtildi.

Son Dakika: Valilikten Polis Asker Çatışması Hakkında Önemli Açıklama
Ankara Valiliğince, bir gazetenin internet sitesinde yayınlanan "Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığındaki askerler polisle çatıştı" başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, bir gazetenin internet sitesinde "Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığındaki askerler polisle çatıştı' içerikli bir habere yer verildiği, söz konusu haberde verilen bilgilerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada, "Toplumun huzurunu bozacak gerçek dışı bu tür haberlere itibar edilmemesi, sadece resmi kaynaklardan yapılan bilgilendirmelere itibar edilmesinin yararlı olacağı değerlendirilmektedir" ifadesine yer verildi. 

Kamupersoneli.net / AA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2016, 18:49
YORUM EKLE