Sosyal Medya Fenomeni Pucca'ya Hapis Cezası! Pucca'nın Eşi Serhat Osman Karagöz'den Sert Tepki! Pucca Kimdir?

Pucca isimli sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz'e uyuşturucuya özendirme davası nedeniyle 5 yıl 10 ay hapis cezasıyla beraber 66 bin 660 lira adli para cezası verildi. Pucca'nın eşi Serhat Osman Karagöz'den karara tepki geldi ve açıklamasında; ''Sen teslim olmadan önce beni öldürmeleri lazım'' dedi. Peki Pucca kimdir? İşte ayrıntılar...

GÜNDEM 12.07.2019, 23:07
Sosyal Medya Fenomeni Pucca'ya Hapis Cezası! Pucca'nın Eşi Serhat Osman Karagöz'den Sert Tepki! Pucca Kimdir?

Pucca’ ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz ve Burry takma adını kullanan şarkıcı Burak Aydoğduoğlu'nun yargılandığı uyuşturucuya özendirme suçuında karar çıktı.

Bugün düzenlenen davada çıkan karara göre mahkeme; Pınar Karagöz'e 5 yıl 10 ay hapis cezası ve 66 bin 660 lira adli para cezası verdi.

Mahkeme Burak Aydoğduoğlu hakkında açılan davanın ise reddine hükmetti. Karara ilk tepki Pucca'nın eşi Serhat Osman Karagöz'den geldi.

Oyuncu Serhat Osman Karagöz sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında;

"Narcos dizisini izleyip, üstüne escobar ile attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası üstüne para cezası aldı Pucca... yok yook aklınızı kaybetmediniz ben de ilk önce öyle düşündüm. 

Ne yazacağımı bile bilmiyorum şu an. Sadece günah be günah, 2 yaşında çocuğumuz var! Ben ilerde Batı’ya ne diyeceğim, ‘annen muhalif olduğu için, 12 tane dava açıldı hakkında, aralarından tek suçlu bulunduğu tweet, Escobar’a yazdığı oldu. 

7 sene hapis cezası aldı’ bu kız tecavüzcü olsaydı, hayvanlara zarar veren bir adi olsaydı, hırsız olsaydı alkışlanarak çıkardı o mahkemeden.

Pınar neye inanıyorsan o şahidim olsun senin teslim olmandan önce beni öldürmeleri lazım. Eminim, bir yolu vardır, yoksa bile ben varım!

Bazen ortadan ikiye bölünsün istiyorum dünya bunun temyizi var olmazsa böleriz dünyayı ortadan ikiye..." dedi.

Yorumlar (0)