Spiker Semiha Şahin Emine Bulut'un Cinayet Haberini Sunarken Gözyaşlarını Tutamadı

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından öldürülen Emine Bulut'un cinayeti Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Gündüz kuşağı haberlerini sunan CNN Türk spikeri Semiha Şahin ise Emine Bulut'un cinayet haberini sunarken gözyaşlarına hakim olamadı. Cinayetin görüntüleri tüm Türkiye'yi yasa boğarken kısa sürede tepkiler çığ gibi büyüdü...

GÜNDEM 23.08.2019, 18:03
Spiker Semiha Şahin Emine Bulut'un Cinayet Haberini Sunarken Gözyaşlarını Tutamadı

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından canice öldürülen Emine Bulut Türkiye gündemine oturdu.

Cinayet anına ait görüntüler tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

Gün içinde gündüz kuşağında haberlerini sunan CNN Türk spikeri Semiha Şahin ise Emine Bulut'un cinayet haberini gözyaşlarıtutamadı.

ANNE LÜTFEN ÖLME

Cinayetin anbean kaydedildiği videoda, Emine Bulut'un kızının "Anne lütfen ölme!" feryadına Emine Bulut'un "Ölmek istemiyorum!" diyerek verdiği karşılık yürekleri dağladı.

CNN TÜRK Spikeri Semiha Şahin ise bu anları aktarırken canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

YAŞANAN OLAY NEDİR?

Kırıkkale'de, 18 Ağustos Pazar günü, Menderes Caddesi'ndeki bulunan bir kafede, 43 yaşındaki Fedai Baran 4 yıl önce boşandığı eski eşi 38 yaşındaki Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile bir araya geldi.

Fedai Baran ile Emine Bulut, arasında tartışma çıktı ve tartışmanın kısa sürede büyümesi sonrasında katil zanlısı Fedai Baran, yanında getirdiği bıçakla eski eşini, 10 yaşındaki kızının gözü önünde vücudunun farklı yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut, bıçak darbeleriyle kanlar içinde yerde kalırken, Fedai Baran taksiye bindi ve kaçtı.

İhbarla olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi ve Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ancak orada tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)