Süper Loto Sonuçları- 29 Kasım Süper Loto Sonuçları Ne zaman Açıklanacak?

Süper Loto sonuçları bugün açıklanacak. 29 Kasım Süper loto sonuçları, MPİ'nin saat 21:15'de noter huzurunda canlı yayın olarak duyuracaktır. 29 Kasım Süper Loto Sonuçları açıklanır açıklanmaz son dakika olarak haberimizde yer alcaktır. Süper Loto çekiliş sonuçlarında en çok hangi rakamlar çıkmış olduğunuz sizler için araştırdık...

Süper Loto Sonuçları- 29 Kasım Süper Loto Sonuçları Ne zaman Açıklanacak?

MPİ Başkanlığı bünyesinde oynatılan 29 KASIM Süper Loto çekilişi bugün saat 21:15'den sonra noter huzurunda yapılan çekiliş sonuçları naklen açıklanacaktır. 29 KASIM Süper loto sonuçlarını bekleyen oyun sahipleri büyük ikramiyenin kendilerine çıkmasını ümit ediyor. 

Süper Loto'da haftanın çekiliş sonuçları açıklandı. Milyonlarca vatandaşımızın her hafta şansını denediği Süper Loto'da bu akşam 580. hafta çekilişi saat 21:15'te gerçekleştirildi. İşte Süper Loto'da haftanın kazandıran numaraları...

29 KASIM 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

2, 13, 22, 38, 48, 53

Bizlerde Süper Loto tutkunları için bugüne kadar çıkmış çekiliş sonuçlarında en çok çıkan ve en az çıkan rakamları sizler için araştırdık. 

Süper Loto’da en çok çıkan sayılar : 9 – 12 – 30 – 31 – 32 – 35 – 37 – 39 – 46

Süper Loto’da en az çıkan sayılar : 3 – 4 – 5 – 6 – 25 – 33 – 34 – 38 - 52

Süper loto oyununda kazanmak için bilinen bir kaç tane ip ucu vardır. En az çıkan – en çok çıkan sayı tekniği ve makinadan oynamak. Kuponunuzu hazırlarken şimdiye kadar en çok çıkan sayılara bir göz atarak oynayın.

Örneğin tek bir kolonda en çok çıkan sayılardan 4 en az çıkan sayılardan da 2 sayı ekleyin.

Unutmayın çekilişlerde en çok çıkan sayıların yanında en az çıkan sayılar da eşlik ediyor.

Bu teknik şansınızı artırabilir. Bir diğer yöntem de makinadan oynamak.

Makina sizin özel sayılarınızı tahmin edemediğinden ısrarla oynadığınız sayılardan vazgeçmenizi sağlayarak şansınızı artırabilir.

Geçen hafta oynanan Süper Loto sonuçları neydi?

GEÇEN HAFTA 22 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI

29 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI SAAT 21:15'DE AÇIKLANACAK...

AYRINTILAR SAAT 21:15'den SONRA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 00:42
YORUM EKLE