Suriyeliler Ramazan Bayramı Ziyareti İçin Ülkelerine Gitmeye Başladı!

Ramazan Bayramını ülkelerinde geçirmek isteyen Suriyelilerin ülkesine ziyaret gerçekleştirecekleri belirtildi. Suriyelilerin ülkelerine gitmeye başlamaları konusunda Kilis Valiliği'nden açıklama geldi.

Suriyeliler Ramazan Bayramı Ziyareti İçin Ülkelerine Gitmeye Başladı!

Suriyeliler bayram ziyareti için ülkelerine gitmeye başladı.

Sınır kapısından gruplar halinde geçişleri başlayan Suriyelilerin sadece Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyon bölgesi içinde kalan bölgelerde ziyaret gerçekleştirebilecekleri ifade edildi.

KİLİS VALİLİĞİ AÇIKLAMA

Özellikle dini bayramlarda sığınmacı olarak geldikleri ülkemizden ana vatanlarına dönen ve bayramın bitişiyle tekrar geri gelen Suriyeliler için Kilis Valiliği’nden bilgilendirme notu paylaşıldı.

Valilik internet sitesi üzerinden yaptığı paylaşımda, Türkiye’den Suriye’ye gidecek Suriyelilerin, yalnızca Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyon bölgesi içerisi içinde kalan şehir ve köylere ziyaret gerçekleştirilebileceğini belirtti.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 21:06
YORUM EKLE