Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman? Acun Ilıcalı Survivor Birleşme Partisi Detaylarını Açıkladı! Birleşme Partisinde Kimler Olacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve en çok izleyici kitlesine sahip olan yarışma Survivor'da gerçekleştirilen ada konseyinde veda eden isimler belli oldu. Peki birleşme partisinde kimler olacak? İşte Acun Ilıcalı'nın paylaştığı detaylar.

GÜNDEM 17.04.2019, 17:09
Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman? Acun Ilıcalı Survivor Birleşme Partisi Detaylarını Açıkladı! Birleşme Partisinde Kimler Olacak?

Survivor ada konseyinde Türk ve Yunan yarışmacılara hitapta bulunan Sakis, birleşme partisiyle alakalı olarak yeni bir detayı paylaştı.

Sakis açıklamasında dün akşam düzenlenen konseyin birleşme öncesi son konsey olduğunu bildirdi ve bu sebepten son vedanın yapıldığını ifade etti.

Ayrıca bu yıl düzenlenen olan birleşme partisinin bu zamana kadar yapılan birleşme partileri arasında en iyisinin olacağını belirten Sakis çok güzel şarkılar dinleyeceklerini sözlerine ekledi.

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Birleşme partisindeki yemeklerin ise bambaşka bir seviyede olacağını belirten Sakis bu sayede yarışmacıları mutlu etmeyi başardı ve birleşme partisinin pazar günü yapılacağını söyledi.

Birleşme partisi öncesinde Cumartesi günü ise prodüksiyon ekibi ile Yunan-Türk yarışmacıların karmasından oluşacak bir ekip ile maç yapacak...

Yorumlar (0)