Tanzin Satış Hakkında Canlı Yayın Gafı: Bu Kadar Kâr, Kadın Ticaretinde Yok

Habertürk TV ekranlarında sabah saatlerinde yayınlanan Para programında Habertürk yazarı Abdurrahman Yıldırım tanzim satış hakkında açıklama yaparken yeni bir gafa imza attı.

Tanzin Satış Hakkında Canlı Yayın Gafı: Bu Kadar Kâr, Kadın Ticaretinde Yok

Geçtiğimiz hafta başlayan meyve-sebzede yüksek fiyatlarına müdahale, televizyon programlarının da en çok ele aldığı konu oldu.

Yüksek fiyatlara örnek veren konuklar ise ilginç anların yaşanmasına neden oldu.

"BU KÂR KADIN TİCARETİNDE BİLE YOK"

Habertürk TV'de sabah saatlerinde yayınlanan Para programında Habertürk yazarı Abdurrahman Yıldırım, tarladan tezgaha gelene kadar fiyatı iki katına çıkan meyve sebzeleri anlatırken;

"Böyle bir kâr marjı hiçbir yerde yok, hiçbir kazançta yok. Bu kadın ticaretinde bile yok, affedersiniz. Uyuşturucu ticaretinde yok. Yüzde 800 kâr olmaz yani." dedi. 

SUNUCU ŞAŞKINA DÖNDÜ

Sunucu Ebru Baki, o anlarda, bir şey olmamış gibi yayına devam etti, kamera kendisine döndüğünde ise şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE