'Taşeron İşçiler Kandırıldıklarını Düşünüyor'

Taşeron işçilere kadro konusunda açıklama yapan Güvenlik İş Sendikası taşeron işçilerin kandırıldıklarını düşündüğünü öne sürdü.

'Taşeron İşçiler Kandırıldıklarını Düşünüyor'

Güvenlik İş Sendikası resmi web adresi üzerinden bir açıklama paylaştı. Güvenlik İş Sendikası açıklamasını taşeron işçilerin kadroya geçirilme sürecine ilişkin paylaştı. Yapılan açıklamada "Taşeron işçiler kandırıldıklarını düşünüyorlar" ifadelerine yer verildi.

Söz konusu açıklamaya göre;

"BU ÇALIŞMA BİR TÜRLÜ SONUÇLANMIYOR"

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız  Ömer Çağırıcı taşeron işçilerin artık kandırılmaktan bıktığını belirtti.

Taşeron işçiler gerçek anlamda kadro istiyor. Arkadaşlarımız kandırıldıklarını düşünüyorlar. Yetkililer, yaklaşık iki yıldır taşeron işçilerle ilgili çalışmanın devam ettiği yönünde açıklama yapıyor. Ne gariptir ki bu çalışma bir türlü sonuçlanmıyor.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı özel güvenlik görevlilerinin sorun ve taleplerini dile getirdiği  toplantıda  , Türkiye’de 992 bin kişinin özel güvenlik kimlik kartına sahip olduğunu ve bu kişilerden 285 bin hali hazırda özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığını belirten  Genel Başkanımız Çağırıcı toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak için canı pahasına görev yapan özel güvenlik görevlilerine , görev esnasında yaralandığı yada sakat kaldığında ”GAZİ” hayatını kaybettiğinde ”ŞEHİT” sayılmasını vurgulayan  Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı özel güvenlik görevlilerine de gazilik ve şehitlik  statüleri verilmeli, bu konuda ki talebimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza  mektupla ilettik.

Taşeron işçi artık kandırılmaktan bıktı. taşeron işçiler gerçek anlamda kadro istiyor. Arkadaşlarımız kandırıldıklarını düşünüyorlar. Taşeron işçilere kadro sözü verildi. İktidardaki parti aynı parti , biz sözün tutulmasını istiyoruz.

2019 seçimlerine dikkat çeken  Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı özel güvenlik çalışanlarının ailesi ile birlikte 4 milyonu bulduğunu belirterek yaklaşık 4 milyon oy potansiyelimiz var, kadroyu kim hissettirirse 2019 seçimlerinde ipi o göğüsler dedi. 

Konu ile ilgili olarak görüşlerinizi belirtmek ve diğer ziyaretçilerimizle tartışmak isterseniz sayfanın alt kısmından yorum yapabilirsiniz. 

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ati alan Üsküdar ....
Ati alan Üsküdar .... - 2 yıl Önce

Hadi canim nerden çikardilar bunu ... By arada Günaydin

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Kadro hikaye ben tasoren calisiyorum ihale bitti ve yenisi verildi.secim oy icin oldu bu is 2yil once soylendi benle ayni isi yapan belediye elemani 60 70 bin benden fazla maas aldi nasil adalet bu.2019 da memur bile yapsa beni oy atmoyorum .Allah lafzi var diye guvendik ama malesef icraat yok

misafir
misafir - 2 yıl Önce

yaziyoruz kadro konusunda yardımcı olan yok duyan yok bizlere kim ne zaman duyacak hala bekliyoruz saygilarimla

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

Lütfen artık sesimizi duyun özel guvenlik gorevlisi omer bozkurt

tugul
tugul - 2 yıl Önce

kesınlıkle taşeron işçiler unutuldu secım gelsın vaetler baslar gene

Memet çeliker
Memet çeliker - 2 yıl Önce

Her seçim bize söz veriliyor seçim bitiyor bizden söz eden yok

Adana umit
Adana umit - 2 yıl Önce

Ben taşeron işçileri zamanımızın modern köle olarak görüyorum.kendimde taşeron işçi olarak çalışıyorum.örnek vereyim kurban bayrami arefe gunu çalışmadık ama ne hikmetse 4saat izin yazdılar ve maasimizdan kestiler..