TBMM Başkanı Kahraman, Yargıtay Başkanı Cirit'in Yazlığına Gitti

TBMM Başkanı İsmail Kahraman cuma namazını kıldıktan sonra Yargıtay Başkanı Cirit'in yazlığına ziyarete gitti.

TBMM Başkanı Kahraman, Yargıtay Başkanı Cirit'in Yazlığına Gitti

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'ni ziyaret etti.

Kocaseyit Havalimanına öğle saatlerinde gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, cuma namazını Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit'in annesi için yaptırdığı Ummuhan Hatun Camisi'nde kıldı. Pelitköy Mahallesi sahilinde yer alan Ummuhan Hatun Camisi'ne gelen Kahraman'ı, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ile çok sayıda bürokrat karşıladı.

Cuma namazını kılan Kahraman, namaz sonrası camide yer alan Ahmet Karahisarlı Mushaf-ı Şerifi inceledi. Vatandaşlarla sohbet eden Kahraman, fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi. Kahraman, Cuma namazının ardından Yargıtay Başkanı Cirit'in yazlığına gitti. Kahraman, Burhaniye ziyaretinin ardından Ayvalık'a geçti.

Kamupersoneli.net - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 17:52
YORUM EKLE