TCDD Genel Müdürü, Oğuz Arda Sel'in Annesini Twitter Hesabından Engelledi!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İsa Apaydın'ın, Çorlu'daki tren kazasında oğlunu kaybeden anne Mısra Öz Sel'i sosyal medyadan engellediği ortaya çıktı.

TCDD Genel Müdürü, Oğuz Arda Sel'in Annesini Twitter Hesabından Engelledi!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İsa Apaydın kendisine yakışmayacak bir harekete imza atıtı.

Çorlu'daki tren kazasında oğlunu kaybeden anne Mısra Öz Sel'i sosyal medyadan engellediği ortaya çıkarken Apaydın'a tepki gösteren anne Sel, "Oğlum öldü oğlum! Neden rahatsız oldu acaba?"dedi.

Sosyal medyada sesini duyurmaya çalışan annes Sel, Apaydın tarafından engellendiğini şu ifadelerle açıkladı;

"Beni engellemek, yazdıklarımı görmemek bu faciayı örtmüyor. Gerçekler ortada! 25 kişi öldü! Oğlum öldü oğlum! Neden rahatsız oldu acaba?" dedi.

TWİTTER KULLANICILARINDAN TEPKİ VAR

Twitter kullanıcıları ise Apaydın'a tepki de bulunarak;

 "İsa Bey o zaman hepimizi engelleyin" dediler.

Daha sonra "Kurum müdürü olarak halkın sorduğu soruya cevap vermekle yükümlüsünüz" tepkileri çoğalırken Apaydın sessizliğini korudu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE