Tekirdağ'da Bir Öğrenci Okulun Üst Katından Atladı !

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde bir lise öğrencisi okulun dördüncü katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. İntihar girişiminde bulunan öğrenci ağır yaralandı.

Tekirdağ'da Bir Öğrenci Okulun Üst Katından Atladı !

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde Karaağaç Mahallesi'ndeki Şehit Kadir Dadaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bir kız öğrenci okulun dördüncü katından atlayarak intihar girişiminde bulundu.

KIZ ÖĞRENCİDEN İNTİHAR GİRİŞİMİ

Lise son sınıf öğrencisi okulun dördüncü katındaki pencereden atladı. Beton zemine düşen ve ağır yaralanan kız öğrenci çağırılan abmbulans ile Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BİLGİ ALDI

Yaşanan olayla ve kız öğrencinin durumu hakkında Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz okul müdüründen bilgi aldı. 

Ayrıca polis tarafından kız öğrencinin intihar girişimi sebebinin bulunması için araştırmalara başlandı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 16:44
YORUM EKLE