Tekirdağ'da Sele Kapılan Asker'den Acı Haber Geldi

Tekirdağ'ın Saray ilçesinde bir asker sele kapılarak kaybolmuştu. Kaybolan askerden bugün acı haber geldi.

Tekirdağ'da Sele Kapılan Asker'den Acı Haber Geldi

Tekirdağ'ın Saray ilçesinde sele kapılan askerin cansız bedenine ulaşıldı. Askerin cansız bedenine ZPT'nin Galata köprüsünden düştüğü noktanın 500 metre ilerisinde bulundu.

Sağanak nedeniyle dün öğle saatlerinde Galata Deresi'nin debisi yükselmiş, karşıya geçemeyen vatandaşlar polisten yardım istemişti. Su seviyesinin yüksekliğinden dolayı karşı kıyıya geçemeyen polis ekipleri ise askerlerden yardım istemişti. Polis ekiplerinin talebi üzerine gelen askeri ekipler vatandaşları kurtarmak için çalışma başlatmıştı.

1 AKER AKINTIYA KAPATILMIŞTI

Bir Zırhlı Personel Taşıyıcı karşı kıyıya geçmek isterken Kiremithaneler mevkisinde dereye devrilerek akıntıya kapılmıştı. ZPT'nin içerisinde 4 asker, 2 polis ve 1 vatandaş bulunuyordu. ZPT'nin içindeki 3 asker, 2 polis ve 1 vatandaş kendi çabaları ve çevredekilerin yardımı ile kurtarıldı. Ancak 1 asker akıntıya kapılmıştı.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Kayıp askerin cansız bedenine bu sabah ulaşıldı. Zırhlı Personel Taşıyıcının Galata köprüsünden düştüğü noktanın 500 metre ilerisinde askerin cansız bedenine ulaşıldı.

KAMUPERSONELİ.NET
ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2017, 17:35
YORUM EKLE