Temel Karamollaoğlu’ndan dikkat çeken Kurban Bayramı mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Karamollaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajında adalet, kin ve hoşgörüsüzlük vurgusu dikkat çekti. Karamollaoğlu ‘’ Bugün adaletsizliği, hırsı, kini, hoşgörüsüzlüğü terkedip yerine kardeşliği, tevazuyu, adaleti, hoşgörüyü tesis etme günüdür. Bu anlayış üzere ifa edeceğimiz kurban ibadetimizin Cenab-ı Hâk katında makbul olmasını diliyorum’’ dedi

GÜNDEM 11.08.2019, 09:13
Temel Karamollaoğlu’ndan dikkat çeken Kurban Bayramı mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Karamollaoğlu’nun Kurban Bayramı mesajı diğer siyasilerin gönderilerine göre daha farklıydı.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Karamollaoğlu, "Aziz milletimizin ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bütün insanlığın saadetine vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum." ifadelerini kulandı.

Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun mesajı şu şekilde:

Bugün adaletsizliği, hırsı, kini, hoşgörüsüzlüğü terkedip yerine kardeşliği, tevazuyu, adaleti, hoşgörüyü tesis etme günüdür. Bu anlayış üzere ifa edeceğimiz kurban ibadetimizin Cenab-ı Hâk katında makbul olmasını diliyorum.

Bayramların bize verdiği en önemli mesajlardan birisi; kavgaları bir kenara bırakıp kardeşliği tesis etmemizdir.

İnanıyorum ki bayramlar bu gönül dirilişine vesile olacaktır, birlik ve kardeşlik iklimi, Edirne’den Kars’a, Hatay’dan Sinop’a bütün coğrafyamızda sağlanmış olacaktır çünkü bayram yakınlaşmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bütün insanlığın saadetine vesile olmasını Cenab-ı Hâk'tan niyaz ediyorum.

Yorumlar (0)